Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de imprejmuire a cimitirului ortodox din loc. Mihail Kogalniceanu - Grup Social Sibioara cu gard prefabricat din beton armat.

Număr anunț
DA26905652
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
Furnizor / câștigător
CONDRAGUN SRL (CUI 36286931)
Cod CPV
45340000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.400 RON
Valoare atribuită
70.400 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.400 RON

din 70.400 RON estimat