Atribuită Cumpărare directă

butuc iala 5 chei-2x54.62,saci men 35l/50buc rola-10x5.88,saci men 60l-10x7.98,saci men 120l-10x10.50,priza db pt-2x16.81,bec led 15w-6x14.71,broasca ingr cu maner-2x44.12

Număr anunț
DA26899371
Autoritate contractantă
Comuna Stanesti (Primaria Comunei Stanesti) (CUI 5123772)
Furnizor / câștigător
EUROSTIL IMPEX SRL (CUI 5786074)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
563,02 RON
Valoare atribuită
563,02 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

563,02 RON

din 563,02 RON estimat