Atribuită
Cumpărare directă
Set site RETSCH 101 compus din: 60106000063 Sita DIN ISO 3310/1, 100 x 40 mm, 63 μm, 1 buc cu rama si impletitura din inox, prevazuta cu inel de etansare cu certificat de conformitate 60106000125 Sita DIN ISO 3310/1, 100 x 40 mm, 125 μm 1 buc cu rama si impletitura din inox, prevazuta cu inel de etansare cu certificat de conformitate 60106000250 Sita DIN ISO 3310/1, 100 x 40 mm, 250 μm 1 buc cu rama si impletitura din inox, prevazuta cu inel de etansare cu certificat de conformitate 60106000500 Sita DIN ISO 3310/1, 100 x 40 mm, 500 μm 1 buc cu rama si impletitura din inox, prevazuta cu inel de etansare cu certificat de conformitate, Livrare max 5 sapt. Beneficiar Biologie Szabolcs - 101 Marian
- Număr anunț
- DA26912127
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- VERDER ROMANIA SRL (CUI 6563054)
- Cod CPV
- 38000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.764,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.764,48 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.