Atribuită Cumpărare directă

Jalon multifunctional, inaltime 40cm, utilizari diferite in sportul de performanta, posibilitate de transformare in minigardulete, prelungire in inaltime cu baston, sustinere cercuri plate

Număr anunț
DA26887113
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
37451730-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
724,50 RON
Valoare atribuită
724,50 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

724,50 RON

din 724,50 RON estimat