Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului: Solutie Firewall: Echipament Fortigate FG-80F; 2 licente de cate un an de zile pentru FortiGate-80F 1 Year Unified Threat Protection (UTP) (IPS, Advanced Malware Protection, Application Control, Web Filtering, Antispam Service, and 24x7 FortiCare); Instalare si configurare in locatie; Servicii de support & mentenanta remote; Cost lunar / solutie 852,89 RON fara TVA.
- Număr anunț
- DA26993509
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 35121000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.938,72 RON
- Valoare atribuită
- 40.938,72 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.