Atribuită Cumpărare directă

-CASCA BLUETOOTH 5.0 MULTIPOINT CU MICROFON, PENTRU CALL CENTER, SKYPE VOIP, AUTONOMIE PANA LA 17 ORE, NEGRU

Număr anunț
DA26887006
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
Furnizor / câștigător
DOT TEHNIC SRL (CUI 27002429)
Cod CPV
30232000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.324 RON
Valoare atribuită
5.324 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.324 RON

din 5.324 RON estimat