Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE ARTICOLE DE MOBILIER. SERVICII DE LIVRARE SI MONTARE GRATUITE. GARANTIE 24 LUNI DE LA DATA RECEPTIONARII PRODUSELOR. CONFORM CONTRACT

Număr anunț
DA26893909
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
M & D RETAIL CONSTANTA SRL (CUI 13943129)
Cod CPV
39000000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.072,79 RON
Valoare atribuită
16.072,79 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.072,79 RON

din 16.072,79 RON estimat