Atribuită Cumpărare directă

utie terminala 24 kv, de exetrior pentru cablu 24 kV Excel 3x10/10 mmp, compus din: - Terminal de exterior 24kV CHE-3F(A) 10-35 - 1 buc - Set impamantare 16mmp-RF4, O33-49mm - 1 buc - Papuc Cu DIN 10mmp M8 - 3 buc

Număr anunț
DA26908258
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI 14476722)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI 16376681)
Cod CPV
31700000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.765,33 RON
Valoare atribuită
8.765,33 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.765,33 RON

din 8.765,33 RON estimat