Atribuită
Cumpărare directă
Folie termocontractibila din poliolefine Grosime - 19 microni Latime 405 mm Lungime rola - 1000 m, INSOTITE DE certificat/declaratie de calitate si conformitate, certificat de garantie, aviz de insotire a marfii, proces verbal de predare-primire, documente necesare pentru plata facturii
- Număr anunț
- DA26886754
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
- Furnizor / câștigător
- PRACTIC SOLUTIONS SRL (CUI 21913706)
- Cod CPV
- 19500000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.