Atribuită Cumpărare directă

icicleta SW7200 este special conceputa pentru antrenamente de mare intensitate. Antrenamentul pe o bicicleta stationara permite arderea tesutului adipos inutil si imbunatateste capacitatea respiratorie si cardiovasculara. Butonul pentru a seta rezistenta actioneaza si ca o frana in acelasi timp. Doar apasati-l pentru a opri complet volanta de 22 kg.

Număr anunț
DA26892467
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC JIMBOLIA (CUI 2502810)
Furnizor / câștigător
UNITED NETWORK (CUI 42569487)
Cod CPV
37440000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.940,33 RON
Valoare atribuită
2.940,33 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.940,33 RON

din 2.940,33 RON estimat