Atribuită
Cumpărare directă
Poz. Cod Articol UM Cant. Pret Valoare extern min. lei fara TVA lei fara TVA 1 WDE000525 SCHC PRIZA DUBLA CU CAPAC PT IP44 WDE000525 include TV 0.05 lei Buc 2 25.54 51.08 2 MYYM 3x2.5 CABLU MYYM 3x2.5 ML 80 2.78 222.4 3 LO50LD CANAL CABLU PARDOSEALA 50x14 PVC LO50LD ML 12 8.3 99.6 4 EZ9D32625 SCHE VIGI 1P+N 25A 4.5KA RCBO EZ9D32625 Buc 1 85.38 85.38 5 9-1110 BANDA IZOLER PVC 20M ALBA 9-1110 Buc 5 1.56 7.8 6 12-603 JGHEAB CANAL METALIC 200x60 12-603 ML 3 12.52 37.56 7 KSSC-200-065 JGHEAB CAPAC METALIC 200 KSSC-200-065 ML 3 9.23 27.69 8 22-025 SONERIE ALARMA PT SCOALA 220V 22-025 Buc 1 97.5 97.5 T O T A L G E N E R A L 629.01
- Număr anunț
- DA26900090
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 629,01 RON
- Valoare atribuită
- 629,01 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.