Atribuită Cumpărare directă

Servicii de topografie autorizata in vederea intocmirii documentatiilor topografice pentru 4 imobile di strada Fabricilor, puse la dispozitie de Biroul cadastru al autoritatii contractante.

Număr anunț
DA26933839
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
Furnizor / câștigător
BIE CONSULT TOPO & CADASTRU S.R.L. (CUI 34203824)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.900 RON
Valoare atribuită
9.900 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.900 RON

din 9.900 RON estimat