Atribuită Cumpărare directă

ANTIGEL 20L BUC/ 1 183.19 COT 110/90 BUC 2 7.9 COT 110/30 BUC 2 5.46 RIGOLA BETON BUC 11 6.3027 RIGOLA BUC 13 39.4962 CAPAC BUC 1 8.15 CAMIN CAPAC 300*300 BUC 1 59.66

Număr anunț
DA26899699
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LISA (CUI 29404864)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
860,50 RON
Valoare atribuită
860,50 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

860,50 RON

din 860,50 RON estimat