Atribuită
Cumpărare directă
Klintensiv gel dezinfectant maini virucid la 1l x 11 bucati; STERISOL DEZINFECTANT DE NIVEL INALT RTU 5L x 2 bucati; DETERGENT DEZINFECTANT BIOCID - EUFOR ETERA 5L x 2 bucati; DEZINFECTANT MICROAEROFLORA, DESOGEN AERO, 5L x 1 bucata; KLINTENSIV DEZINFECTANT VIRUCID SUPRAFETE GATA DE UTILIZARE 1000ML x 6 bucati
- Număr anunț
- DA26894787
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti (CUI 3008580)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.414,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.414,80 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.