Atribuită Cumpărare directă

Construirea unui gard la platforma de gunoi de pe str. Constructorilor. Distanta totala 24 ml. Lucrarile incluse sunt: montare stalp de gard din fier prin betonare sau cu prindere cu surub la care vine prinderea plasa sudată. Totodată este necesar efectuarea unei poartă de acces pentru pietoni și mașini de 2.8 m lățime, înălțimea acestora este de 2m.

Număr anunț
DA26898347
Autoritate contractantă
COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
Furnizor / câștigător
ZOLFERON SRL (CUI 27270154)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.900 RON
Valoare atribuită
18.900 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.900 RON

din 18.900 RON estimat