Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie produse papetarie conform specificatiilor: - Plic DL alb siliconic/autoadeziv fr.dreapta (110x220mm); Mod de lipire: siliconic/autoadeziv. ; Caseta TP 50X30mm!!! - Hartie pentru xerox A4 alba 80 gr mp 500 coli top - Dosar alb cu sina metalica TARE din carton duplex - Dosar de incopciat din carton duplex alb, coperta intreaga fata/spate - Dosar plic din carton duplex alb, coperta intreaga fata/spate
- Număr anunț
- DA26899640
- Autoritate contractantă
- APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30199711-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.369,20 RON
- Valoare atribuită
- 4.369,20 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.