Atribuită
Cumpărare directă
Agrafe birou, 33 mm, Office Product cutii 10 Agrafe birou, 50mm, Office Product cutii 10 Agrafe nichelate 77 mm, ondulate, 100/cutie, ALCO cutii 10 Marker permanent 2 capete DELI Mate U104 buc 15 Marker pentru CD/DVD-uri, 2 capete - 0.5mm si 2.0mm, corp plastic, MOLIN - negru buc 15 Hartie copiator A4 80 g mp 500 coli top XEROX BUSINESS top 50 Mapa de protectie ESSELTE, A4, cristal, deschidere L 150 microni, 25 buc/set - transparent seturi 1 Dosar plastic A4 ESSELTE Standard, 5 buc/set. seturi 10 Mapa de protectie ESSELTE, A4, cristal, 115 microni, 10 buc/set seturi 10 mai putin
- Număr anunț
- DA26912115
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.376,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.376,43 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.