Atribuită
Cumpărare directă
Oxigen Linde 100%. Oxigen medicinal comprimat puritate min. 99,5% conform Autorizatiei de Punere pe Piata nr. 9910/2017/01-105 emisa de Ministerul Sanatatii prin Agentia Nationala a Medicamentului. Medicament. Produsul se furnizeaza in butelii proprietate Achizitor, incarcate contra unei taxe de incarcare de 75,00 lei/butelie. Unitate facturare: butelie. Pretul gazului nu include chiria buteliilor, taxa de imbuteliere butelii client si taxa transport. Va rugam sa achiztionati aceste servicii separat, pozitiile regasindu-se in catalogul SICAP. Capacitate 3L/butelie, presiune imbuteliere 200bar - in butelia de 3L intra 0,6mc si presiune imbuteliere 150bar - in butelia de 3L intra 0,45mc.
- Număr anunț
- DA26903042
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 531,20 RON
- Valoare atribuită
- 531,20 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.