Atribuită
Cumpărare directă
REFRIGERARE VENTILATA AGREGATCENTRAL INCLUS REFRIGERANT R134A DEGIVRARE AUTOMATA EVAPORARE APA CONDENS TEMP. OPERARE +4/+14 GR C NIVEL ZGOMOT 47 DB ALIMENTARE 220V PUTERE EL. 424 W GREUTATE NETA 103 KG DIM. 900X510X1898 MM ILUMINARE LUMINA CALDA CONTINE 30 BUC POLITA ASEZARE STICLE INCLINATE ( F208 7BOTTLE ) ( STRUCTURA BARE AL SI PEXIGLAS, CAPACITATE 7 STICLE .75 L, CAPACITATE 4 STICLE DIAM. 110 MM, POZITIE INCLINATA STICLE, INALTIME EXPUNERE 200 MM) CONTINE 1 BUC CONTROLLER LUMINA ALBA, LUNGIME BANDA 1600 MM (F208 CBD-A4 LED STRIPS ) ( TEMP. DE CULOARE 2700-6000 GR K, BANDA LED CU REGLAJ, LUMINA CALDA/ RECE, COMANDA DE LA DISTANTA REMOTE)
- Număr anunț
- DA26900175
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 42513210-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.884,50 RON
- Valoare atribuită
- 20.884,50 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.