Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE Biureta 50ml BURT-F50-001 1 BUC BIURETA 50ML BURT S50-001 1 BUC BALOANE COTATE 100ML VFL3-100-002 10 PACHET PILNII FUS3-060-012 2 PACHET PISETA 500 ML WBTP-500-001 2 BUC SUPORT PIPETE ROTATIV PSRP-094-001 2 BUC CLEMA PRINDERE BIURETA RDS3-060-001 4 BUC SITA CERAMICA CPLS-200-001 4 BUC PARA PENTRU BIURETA RBER-001-001 2 BUC PIPETE 1 ML MPI2-P01-005 2 PACHET PIPETE 2 ML MPI2-P02-005 2 PACHET PIPETE 5 ML MPI2-P05-005 2 PACHET PIPETE 10 ML MPI2-P10-005 2 PACHET
- Număr anunț
- DA26930880
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU VITICULTURA SI VINIFICATIE (CUI 32801155)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.679,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.679,82 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.