Atribuită
Cumpărare directă
Mentenanta licente si asistenta in utilizarea UMS pentru perioada 03.12.2020-02.12.2021. Servicii de mentenanta licente si asistenta in utilizarea UMS (University Management System) in cuantum de maxim 10 ore lunar: 1. Mentenanta licentelor UMS presupune oferirea si instalarea versiunilor noi UMS in masura in care vor fi dezvoltate de catre ofertant, care contin: a. Actualizari de versiune UMS; b. Actualizari legislative aferente functionalitatilor aplicatiei UMS; c. Monitorizare server; 2. Serviciile de asistenta ce constau in sprijin oferit utilizatorilor pentru a rezolva probleme specifice produsului software UMS prin intermediul aplicației HelpDesk. Conform prevederi contract de servicii ce va fi incheiat intre parti pana pe data de 02.12.2020. Semnarea contractului de catre ambele parti reprezinta angajament legal intre parti.
- Număr anunț
- DA26911138
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- RED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL (CUI 22249330)
- Cod CPV
- 72600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.512 RON
- Valoare atribuită
- 28.512 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.