Atribuită
Cumpărare directă
1 buc Procesor Intel® Core™ i5-10400F Comet Lake, 2.9GHz, 12MB, fara grafica integrata, Socket 1200 [BX8070110400F] 1 buc Placa de baza ASUS PRIME B460M-K, Socket 1200 [PRIME B460M-K] 1 buc Memorie Exceleram 8GB, DDR4, 2666 MHz, CL19, 1.20V [E408269A] 1 buc Placa video Sapphire Radeon RX 550 Pulse, 4GB GDDR5, 128-bit [11268-01-20G]
- Număr anunț
- DA26930826
- Autoritate contractantă
- UAT COMUNA SARATA (CUI 16360499)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.522,81 RON
- Valoare atribuită
- 1.522,81 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.