Atribuită
Cumpărare directă
Actele (registre,condici,cataloage,foi volante,etc)sunt legate in coperti din carton mucava de 1,5 mm grosime cu pinza speciala pentru legatorie ,avind dimensiuni ale uneia din fete de maxim 35 cm Inventarierea si amenajarea dosarelor: ( etichetare, completarea etichetei aplicata pe fata dosarului, scris cotor, ordonarea dosarelor pe compartimente si in cadrul compartimentului pe ani si termene de pastrare conform nomenclatorului arhivistic pus la dispozitie de beneficiar si aprobat de Arhivele Nationale, întocmirea listelor de inventar.
- Număr anunț
- DA26901389
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- PROFLEG STADUM SRL (CUI 31203633)
- Cod CPV
- 79995100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.420 RON
- Valoare atribuită
- 2.420 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.