Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPA 12,5/80/18 - 2 buc SOLUTIE PARBRIZ 5L IARNA - 4 buc

Număr anunț
DA26923879
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
SERVICE PIESE S.R.L. (CUI 6757344)
Cod CPV
34350000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.721 RON
Valoare atribuită
1.721 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.721 RON

din 1.721 RON estimat