Atribuită
Cumpărare directă
Consumabil pentru: HP Laserjet Pro M15A, M15W, MFP M28A, MFP M28W Culoare: Negru. Capacitate: 1000 pagini. Garantie: 24 luni. Tip: Echivalent. Descriere: Cartusul este nou, ambalat in cutie sigilata, inscriptionata cu marca producatorului si vine insotit de certificat de garantie si conformitate. Acest consumabil nu invalideaza garantia echipamentului de printare in care este utilizat
- Număr anunț
- DA26933150
- Autoritate contractantă
- Orasul Borsec (CUI 4245380)
- Furnizor / câștigător
- EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.125,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.125,84 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.