Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Toner CANON - Canon C-EXV 49 BK Toner Original C-EXV 49 BK - 1 x 227.73 = 227.73 Lei - Canon C-EXV 49C Toner Original C-EXV 49C - 1 x 329.41 = 329.41 Lei - Canon C-EXV 49M Toner Original C-EXV 49M - 1 x 329.41 = 329.41 Lei - Canon C-EXV 49Y Toner Original C-EXV 49Y - 1 x 329.41 = 329.41 Lei - Total = 1215.96 Lei
- Număr anunț
- DA26934700
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.215,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.215,96 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.