Atribuită Cumpărare directă

CH- BIB VIN DE MASA ROSU DULCE 10L- 10 buc

Număr anunț
DA26957530
Autoritate contractantă
TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L. (CUI 21610575)
Furnizor / câștigător
VISION STAR COM SRL (CUI 14843209)
Cod CPV
15931200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
601,50 RON
Valoare atribuită
601,50 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

601,50 RON

din 601,50 RON estimat