Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE MFC XEROX 5222 , Conf.Deviz Anexat

Număr anunț
DA26925838
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
50313200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,66 RON
Valoare atribuită
638,66 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,66 RON

din 638,66 RON estimat