Atribuită Cumpărare directă

Bucurati-va de o senzatie de lux la un pret captivant pe acest scaun cu spatar inalt si sezut generos! Controlul inclinarii cu posibilitate de blocare in orice pozitie si control al tensiunii va permite sa va personalizati confortul si sa gasiti cea mai buna pozitie. Tapiteria durabila din piele eco si baza din otel cromat sunt realizate pentru a rezista, iar bratele fixe ofera un sprijin sporit pe tot parcusul zilei. Pivotarea de 360 grade ofera liberatea de miscare in orice directie. Rolele sunt din material gumat, special create pentru protectie si zgomot redus. Spatarul este inalt ce poate sprijini chiar si utilizatori ce depasesc 180 cm. Mecanismul de tip asincron permite balansarea pe spate a spatarului si a sezutului cu posibilitatea blocarii in orice pozitie. Scaunul este proiectat sa reziste la o greutate maxima de 120 kg. Perioada de garantie oferita este de 24 luni. Dimensiunile scaunului directorial: inaltime scaun: 117-123 cm; inaltime sezut: 48-54 cm; latime scaun: 72 cm; inaltime spatar: 78 cm; inaltime brate: 65-71 cm; latime x adancime sezut: 55x56 cm.

Număr anunț
DA26920325
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PREUTESTI (CUI 14124254)
Furnizor / câștigător
XACT CONSULTING SRL (CUI 15507118)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.192 RON
Valoare atribuită
7.192 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.192 RON

din 7.192 RON estimat