Atribuită Cumpărare directă

echipament pentru studii si repetitii, cf oferta tehnica si financiara (fp 1189)

Număr anunț
DA26933386
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 4582947)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
18000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.634,76 RON
Valoare atribuită
2.634,76 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.634,76 RON

din 2.634,76 RON estimat