Atribuită Cumpărare directă

Autoturism marca Renault tipul Megan Sedan Business Blue

Număr anunț
DA26913309
Autoritate contractantă
COMUNA SANPAUL (CUI 4323497)
Furnizor / câștigător
MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI 27885826)
Cod CPV
34110000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.764,28 RON
Valoare atribuită
69.764,28 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.764,28 RON

din 69.764,28 RON estimat