Atribuită Cumpărare directă

Siguranta tripolara 32A Schneider Siguranta bipolara 25A Schneider

Număr anunț
DA26913619
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
SIMBOL RD (CUI 4393840)
Cod CPV
31211300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233,62 RON
Valoare atribuită
233,62 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

233,62 RON

din 233,62 RON estimat