Atribuită Cumpărare directă

Cateter venos central din material poliuretan, 2 lumene 7F(14Ga, 17Ga, prevazut cu huburi de conectare –luer lock cu valva unidirectionala si fara capacele (pentru reducerea riscului de contaminare/infectii la manevrabilitate), cu lumeni interior rotun, radio-opac; Setul contine: - ac Seldinger G18/70 mm, - seringa 5 ml, - ghid din otel (rezistent la presiune, nu se cudeaza), in J (0.35x500 mm) nontat intr-un dispozitiv de introducere prevazut cu o rotita ajutatoare, miez nitinol; - dilatator cu proprietati hidrofile (reduce riscul de fisurare a venei prin dilitarea acesteia) - 8Fr*12cm; - bisturiu nr.11 cu teaca scurta; - 1 buc dispozitiv pentru fixarea cateterului pe piele tip fluturas, realizat dintr-o componenta rigida din plastic si o componenta moale din silicon. Sterilizare ETO. Valabilitate: 3 ani la producator Producator: KIMAL Plc Marea Britanie TRUSA STERILA CU HALAT ESTE COMPUSA DIN: Bisturiu nr.11 neambalat - 1 buc. Comprese din tifon 10 x 10 cm, 16 str - 10 buc. Pensa Mosquito - 1 buc. Bol gradat 120ml - 2 buc. Camp operator bilaminar,110 x 110 cm cu fenestratie 54 x 54 cm din polietilena si orificiul central adeziv de 10 cm - 1 buc. Halat chirurgical L (neambalat) + prosop hartie - 1 buc. Tavita din plastic necompartimentata - 1 buc. Pensula cu burete - 1 buc. Pansament adeziv pentru cateter 7,2 x 10 cm(neambalat) - 2 buc. Hartie pentru sterilizare 80 cm x 60 cm (in care sunt ambalate toate componentele de mai sus)- 1 buc. Fir sutura cu ac drept, UPS2/0 (BX551)

Număr anunț
DA26919125
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33141624-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.770 RON
Valoare atribuită
1.770 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.770 RON

din 1.770 RON estimat