Atribuită Cumpărare directă

081.02.191 - Vase Petri sterile ISOLAB, 90*17 mm, 360 buc Vase Petri cu un compartiment, realizate din polistiren transparent, sterile, diametru 90 mm, inaltime 17 mm, 360 bucati Vase Petri prevazute cu un compartiment, fiind realizate din polistiren transparent, de catre masini complet automate, fara interventie umana Sunt fabricate in zone de productie sterile, clasa 10.000, fara germeni si control exigent al sterilitatii, apoi resterilizate prin radiatii gamma Livrate cu certificat care garanteaza ca produsele nu contin DNaza, RNaza sau pirogeni Ideale pentru aplicatii de microbiologie sau bacteriologie Capacul este prevazut cu aerisire Producator ISOLAB Material Polistiren Dimensiuni exterioare (Ø*h) 90*17 mm Sterile Da Cantitate 360 bucati Cod produs 081.02.191

Număr anunț
DA26948479
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
741,66 RON
Valoare atribuită
741,66 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

741,66 RON

din 741,66 RON estimat