Atribuită Cumpărare directă

PACHET LEG/ FRUCTE: KIWI ; CLEMENTINE CU FRUNZE; BANANE 3-4 ; LAMAI 2KG SPANIA; CASTRAVETI FABIO GRECIA; ARDEI CALIFORNIA ROSU POLONIA; CARTOFI ALBI 60+ ROMANIA; 800G SULTAN PASTA TOMATE 24%; 1L RAZA FL SOAR ULEI; 1L FLORIOL ULEI FL S; 1KG MARGARITAR ZAHAR CRISTAL; 1KG DERONI OREZ ORIGINAL; 1KG BANEASA FAINA 000; 2KG GRANIA FAINA COZONAC; 30G ROM BATON AUTENTIC; 2.50L COCA-COLA; 5L BUCOVINA APA DE IZVOR.

Număr anunț
DA26959339
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.067,29 RON
Valoare atribuită
3.067,29 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.067,29 RON

din 3.067,29 RON estimat