Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatii constand in: inlocuind filtru particule evacuare. Piese de inlocuit : piese filtru particule 4411.76 lei , colier esapament 147.07 lei, suport prindere galerie 100.84 lei, set garnituri 154.62 lei. Total valoare piese 4814.29 lei . Total manopera 650 lei.
- Număr anunț
- DA26919246
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- G&G MOTORS SRL (CUI 22407120)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.464,29 RON
- Valoare atribuită
- 5.464,29 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.