Atribuită Cumpărare directă

8kg aro telemea vaxa-1 40g croco sticks susan-20 200g unt semigras-50 500g delma sandvis-18 125g delicios caise 7+1-26 5kg mc smantana 20%-1 900g mc smantana 32%-1 5x50 secr bunicii brogdie-1 1x30 aro oua-7 100g vio branza vaci-2 5kg mc branza proasp vaci-2 140g hoch br top felii smant-100 2500g ardo am mexican-8 2500g mc fasole verde -6 2500g mc mazare-4 mc sunca piept pui-10.251g 1kg aro parizer-15 aro salam sand-10.237g 10kg pulpe pui spate-2 ficat pui-10.196g spata porc cg-19.560g lamai-5.515 ceapa-104.010 1705g ton maruntit-54250g aro bulion-4 2.5kg defne masline-5 300g bucegi pate-6 tiple 1l aro ulei-3 bax 1kg aro zahar-5 bax 5kg aro macaroane-4 5kg bns taitei casa-6 5kg finetti-2 5kg arovit gem capsun/caise-8 1kf aro orez bob rotund-4 bax 2kg delikat leg-2 1kg aro fasole alba-4 bax 250g viva cereale cacao-60 1kg aro boia dulce-1 1kg malai-9 fl faina-9 1kgarist lapte praf-15 50g coseli zahar vani-5 30g rom baton auth-4 30g aro bisc crema cacao-2 50g aro crois-7 40g aro nap cacao-10 1kg mc cacao neagra pudra

Număr anunț
DA26933606
Autoritate contractantă
PREVENTORIUL T.B.C.COPII DELENI (CUI 4701266)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.991,33 RON
Valoare atribuită
5.991,33 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.991,33 RON

din 5.991,33 RON estimat