Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare obligatorie de raspundere civilă pentru prejudicii produse prin accidente de vehicule (RCA) pentru autoturismele din parcul auto al P.Î.C.C.J. (23 autovehicule), conform anunț de publicitate nr. ADV1183562/12.11.2020. Poliţele RCA se vor întocmi pe o perioada de 12 luni începând cu data specificată în Anexa 1 la caietul de sarcini.
- Număr anunț
- DA26971886
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.179,65 RON
- Valoare atribuită
- 7.179,65 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.