Atribuită
Cumpărare directă
Filtre aer pentru motocoase Motocoasa Husqvarna – 555 Fx - 2 buc - pret unitary ron fara tva : 71.5 total : 143 -Filtre aer pentru motocoase Motocoasa Husqvarna – 535 Rx -2 buc - pret unitary ron fara tva : 22.12 total : 44.24 Filtre aer pentru motocoase Motocoasa Stihl FS 460 C-EM L- 6 buc pret unitary ron fara tva : 21.5 total :129
- Număr anunț
- DA26995477
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI 14476722)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 16160000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 316,24 RON
- Valoare atribuită
- 316,24 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.