Atribuită
Cumpărare directă
Banca gimnastica 4m, lungimea de 4 m, din lemn, finisata la coltur, dimensiuni _400 cm lungime, 25 cm latimea sezutului si 30 cm inaltime, greutate maxima 20 kg., cu tlpa cu cauciuc antiderapant, posibiltiate de utilizare si pentru exercitii pe spalierul de gimnastica sau ca barna de gimnastica
- Număr anunț
- DA26979079
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 37420000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.987,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.987,40 RON
- Data publicării
- 05.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.