Atribuită Cumpărare directă

Un set contine un cartus Brother Lc3619XL black, un cartus Brother LC3619xl cyan, magenta, yellow, compatibile.

Număr anunț
DA26944478
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS SRL (CUI 23742734)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,10 RON
Valoare atribuită
331,10 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,10 RON

din 331,10 RON estimat