Atribuită
Cumpărare directă
Asigurarea de raspundere civila RCA: • Autoturism SKODA OCTAVIA, valabilitate 12 luni 08.12.2020-07.12.2021, anul fabricatiei 2016, cilindree 1395 cmc, putere 110kW, masa maxima 1805 kg, nr. locuri 5, prima de asigurare 750,65 lei. • Autoturism SKODA OCTAVIA, valabilitate 12 luni 16.12.2020-15.12.2021, anul fabricatiei 2015, cilindree 1395 cmc, putere 110kW, masa maxima 1805 kg, nr. locuri 5, prima de asigurare 662,34 lei. Prima de asigurate totala: 1.412,99 lei.
- Număr anunț
- DA26974808
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL TARGU MURES (CUI 16779706)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.412,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.412,99 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.