Atribuită Cumpărare directă

-MOUSSE -1 BUC -MOUSSE - 1 BUC -MOUSSE - 1 BUC -BATERII R3+R6 - 6 BUC, -CORECTOR - 10 BUC -DOZATOR - 4 BUC.

Număr anunț
DA26992113
Autoritate contractantă
Comuna Zarnesti (Primaria comunei Zarnesti) (CUI 3724512)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,94 RON
Valoare atribuită
136,94 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,94 RON

din 136,94 RON estimat