Atribuită Cumpărare directă

Bec led 15w e27 -32buc, Fasung e27 -5buc, Creion tensiune -2buc, Prelungitor sucko CP 3m 3p -34buc, Tub neon led 9w -50buc, Banda izolier -7buc, Cablu 2x0.75 -50m.l., Colier cablu 36x200 -3set, Cap prelungitor cauciuc -2buc, Cablu bifilar 2x1.5 -20m.l., Suport tub neon -30buc, Tub neon led 9w 70buc, Doza legatura PT -9buc

Număr anunț
DA26989298
Autoritate contractantă
Liceul „Alexandru Odobescu” Lehliu-Gară (CUI 3797026)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI 1917703)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.688,24 RON
Valoare atribuită
2.688,24 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.688,24 RON

din 2.688,24 RON estimat