Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Apple -mwtj2ze/a MacBook Air 13" Retina/DC i3 1.1GHz/8GB/256GB/Intel Iris Plus Graphics - Space Grey - INT KB-1 buc. Termen de garantie:12 luni. Termen livrare 2-3 zile de la semnarea angajamentului legal; Valoare totala achizitie fara TVA=5.020,00 lei; Valoare totala achizitie cu TVA=5.973,80 lei. Beneficiar:Universitatea Babes Bolyai-Cluj-Napoca-Facultatea de Stiinta si Ingineria Mediului; Solicitant :Lect.Dr.Nicolae Ajtai; Responsabil achizitie:Ec.Raveca Dragan.
- Număr anunț
- DA26953685
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.020 RON
- Valoare atribuită
- 5.020 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.