Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN: 16461760 Cuierul metalic tip pom ST23044 este un element usor de integrat atat in birouri si spatii publice, cat si in spatii casnice. Acesta este realizat intr-un design simplu si elegant, este rezistent si usor de montat. De asemenea, cuierul are o greutate redusa, ceea ce-l face usor de mutat in orice alt spatiu. Cuierul tip pom ST23044 este prevazut cu 8 agatatori de dimensiuni diferite si cu 4 picioare de sustinere. Acesta este realizat din otel cromat, are inaltimea totala de 176 cm si latimea si adancimea de 46 cm. Material cuier: Metal Latime (cm): 46 Inaltime (cm): 176 Adancime (cm): 46 Tip cuier: tip pom Numar agatatori: 8
- Număr anunț
- DA27005079
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39130000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233,61 RON
- Valoare atribuită
- 233,61 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.