Atribuită Cumpărare directă

HARTIE XEROX A3 1 TOP BIBLIORAFT PLASTIFIAT 8 CM 10 BUC POST-IT COLOR 10 BUC TIPLE A4 GROASE 2 SETURI DOSAR DE PLASTIC 100 BUC PIONEZE 3 CUTII SFOARA BBC 5 BUC HARTIE XEROX A4 15 TOPURI MARKERE 10 BUC TONER HP 12 A 1 BUC

Număr anunț
DA27022623
Autoritate contractantă
ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752,10 RON
Valoare atribuită
752,10 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752,10 RON

din 752,10 RON estimat