Atribuită
Cumpărare directă
1. ELLE ERRE 220GR 70X100 30 BUC 2. DOSAR PVC 300 BUC 3. FOI CAUCIUCATE A4 50 BUC 4. FETRU A4 60 BUC 5. FOI CAUCIUCATE GLITTER 30 BUC 6. HARTIE CREPONATA 60 BUC 7. BIBLIORAFT 30 BUC 8. PLIC BURDUF 4CM 200 BUC 9. PLIC C4 SILICONIC 200 BUC 10. PLIC C5 SILICONIC 500 BUC 11. PLIC C6 SILICONIC 1000 BUC 12. DUPLEX 400GR 70*100 50 BUC 13. CRETA COLORATA SCOLARA - 12X12 MM 12 CULORI K112 506 30 BUC 14. CRETA ALBA 100 CRETAALBA 20 BUC 15. HARTIE COLORATA HR802 A4 500COLI 10 CUL DACO 80G/MP HR8 5 BUC 16. CARTON COLOR CN162 A4 250COLI 10CUL DACO 160G/MP CN162 5 BUC 17. BANDA ADEZIVA 48*66 MARO TESA 4 BUC 18. LIPICI BIC 118ML 10 BUC 19. RADIERA 430 430 1 BUC 20. FOLIE LAMINARE A3 80 MICRONI 100/TOP FOLIEA3LEITZ 1 BUC 21. FOLIE LAMINAT 80MIC 162 BUC
- Număr anunț
- DA27000704
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VITOS MOZES (CUI 4246289)
- Furnizor / câștigător
- ZENIT PLUSZ SRL (CUI 18849662)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.378,75 RON
- Valoare atribuită
- 2.378,75 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.