Atribuită Cumpărare directă

Birou din pal melaminat pe 2 fete, grosime 18mm, calitatea A, decor Wenge Lousiana, 9763 BS, cu 2 rollbox mobile, 3 sertare si suport glisant tastatura. dimensiuni 1500X800X780mm- conform ofertei nr 201000027/17.11.2020

Număr anunț
DA26989183
Autoritate contractantă
Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
Furnizor / câștigător
TIPO-REX SERVICE SRL (CUI 13807216)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.680 RON
Valoare atribuită
3.680 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.680 RON

din 3.680 RON estimat