Atribuită
Cumpărare directă
RIGLE 30 CM 20 BUC PLICURI A4 100 BUC PLICURI C5 50 BUC PLIC C6 500 BUC CHITANTIER 3 EX 20 CARNETE FACTURIER FARA TVA 10 BUC REGISTRU CASA AUTOCOPIATIV 5 BUC BURETIERA 10 BUC CAPSATOR 5 BUC CAPSATOR 24/6 5 BUC PERFORATOR 20 COLI 5 BUC PERFORATOR 40 COLI 5 BUC CORECTOR PASTA 20 BUC AGRAFE BIROU 78 MM 10 CUT BOLDURI 23 CUT AGRAFE BIROU COLORATE 20 CUT RADIERA 20 BUC CLIPS HARTIE 32 MM 10 BUC CLIPS HARTIE 51 MM 10 BUC SEPARATOARE BIBLIORAFT 10 SET FISE DE CONT OPERATII DIVERSE 100 BUC HARTIE XEROX A4 225 TOP CONDICA PREZENTA A4 6 BUC TUS STAMPILA ALBASTRU 3 BUC REGISTRU 200 FILE AR 2 BUC BON CONSUM AUTOCOPIATIV 11 CARNETE FISE MAGAZIE 1000 BUC CARTON A4 160 G COLOR 1 TOP HARTIE COLOR A4 1 TOP FOARFECA BIROU 10 BUC.
- Număr anunț
- DA26966049
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU (CUI 2573799)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.448,71 RON
- Valoare atribuită
- 4.448,71 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.